تصویر ثابت

پستگاه مرکز خرید و فروش کالاهای دست دوم - ثبت آگهی - آگهی رایگان
همه گروه‌ها همه گروه‌ها
همه شهرها همه شهرها
ارسال آگهی رایگان
تجارت و بازرگانی، واردات و صادرات
کد آگهی :‌ 10035986
شرح آگهی
1. خدمات گمركی:

گروه تجاری تجارت آسان ارائه دهنده خدمات گمركی از جمله ثبت سفارش، اخذ مجوزات لازم برای واردات و ترخیص كالا در كمركات شهر مشهد است. جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.easytrading.ir مراجعه نمایید.2. خدمات بانكی برای بازرگانان و وارد كنندگان:

گروه تجاری تجارت آسان آماده ارائه انواع خدمات و سرویس های بانكی به وارد كنندگان و صادر كنندگان محترم میباشد. این خدمات عبارتند از:
افتتاح L/C و كمك به استفاده از ارز دولتی جهت انجام واردات
كمك به گذر از تحریم های بانكی و استفاده از روش پرداختی برات
امكان ارسال پول (دلار و یورو) از طریق بانك های كشور امارات متحده عربی به تمام كشورها بدون محدودیت تحریم


3. خدمات به بازرگانان و واردكنندگان و صادر كنندگان در راستای تسهیل فعالیت های بازرگانی:

با توجه به این كه اخیرا با تشدید تحریم های بین المللی امكان انجام معاملات بازرگانی برای بازرگانان عزیز دشوار شده است، بر آن شدیم تا با ارائه یك سری خدمات خاص و ویژه به بازرگانان عزیز اندكی از فشار های وارده به دوستان بكاهیم. این خدمات عبارتند از:
صدور حواله جات بانكی از طریق بانك های امارات متحده عربی با كمترین كارمزد
امكان ارسال وجوه نقد از طریق Western Union
مكاتبه با شركت های خارجی در راستای پیدا كردن بهترین و معتبر ترین تولید كننده
تهیه لیستی از شركت های سرتاسر دنیا كه به ایالات متحده ***** كالا فرستاده اند به همراه یك كپی از بارنامه این شركت ها(برای اولین بار در ایران)
تخصیص انبار در چین
تخصیص نماینده در چین جهت جمع آوری و ارسال كالا های خریداری شده
تهیه دفتر كار مجازی به همراه آدرس، تلفن، فكس، منشی و غیره به صورت كاملا محرمانه و به نام شركت یا شخص خود شما در چین(برای اولین بار در ایران)
در اختیار گذاشتن نمایده جهت كنترل كیفیت كالای تولید شده و نیز كنترل در هنگام بارگیری در چین
چك كردن اعتبار تولید كنندگان و شركت های ارسال كننده كالا در چین
تهیه CD بیش از 4 میلیون شركت به ثبت رسیده در چین به همراه اطلاعات تماسی و اطلاعات زمینه كاری
تهیه CD شركت های شركت كننده در نمایشگاه های بزرگ چین به همراه آدرس و اطلاعات تماسی
مشاوره در اموز بازرگانی و عقد قرار داد های بین المللی


4. انجام واردات برای فروشگاه ها و شركت ها:
گروه تجارت آسان با داشتن سابقه چندین ساله در امر واردات كالا از كشور های مختلف این امكان را برای فروشندگان و شركت های ایرانی فراهم كرده است تا كالا های مورد نیازشان را سفارش دهند و گروه تجارت آسان اقدام به پیدا كردن معتبر ترین تولید كنندگان و صادر كنندگان در چین كرده و كالای مورد نیاز شما را با كمترین هزینه به دست شما خواهد رساند. در این راستا گروه تجارت آسان خدمات زیر را ارائه می دهد:
اخذ مجوز های لازم جهت واردات كالا
یافتن و مكاتبه با شركت ها و تولید كنندگان معتبر كالا در چین و خرید از آنها
خرید كالا های مورد نیاز شما از تولید كنندگان مختلف در چین و جمع آوری آنها در انبار مخصوص در چین و ارسال آنها در یك كانتینر و نهایتا ترخیص كالا از گمركات ایران و تحویل كالا به شما
امكان انجام خریدهای كوچك از بزرگترین بازار خرده فروشان در چین5. دفتر كار مجازی در چین مخصوص بازرگانان (برای اولین بار در ایران):
ما می توانیم برای شما و به نام شركت شما یك دفتر كار مجازی در چین دائر كنیم. دفتر كار مجازی در واقع یك دفتر كاری است كه دارای آدرس، شماره تلفن مخصوص شما، شماره فكس مخصوص شما، صندوق پستی مخصوص شما و یك منشی جهت پاسخ گویی به تلفن های مشتری های شما (به جای خودتان) می باشد. ما حتی می توانیم تماس های شما را روی تلفن شركت تان در ایران منتقل كنیم تا حتی یك تلفن را هم از دست ندهید. تمام منشی های ما به زبان انگلیسی آشنا هستند و می توانند به جای شما با مشتری هایتان صحبت كنند.
لازم به ذكر است كه تمام اطلاعات فوق كاملا محرمانه خواهد ماند و در اختیار هیچ شركتی قرار نخواهد گرفت.


6. تهیه بارنامه از شركت های صادر كننده به ایالات متحده *****(برای اولین بار در ایران):
برای همه ما روشن است كه وقتی یك شركت موفق می شود در بازار ***** نفوذ كند یعنی هم بقای خودش را تضمین كرده و هم كیفیت كالاهایش را. شاید اگر شما بخواهید یك كالای خاص (مثلا یك موبایل) را از یك شركت در هند خریداری كنید، درباره كیفیت دستگاه های تولید شده نگران باشید. نگرانی شما كاملا طبیعی است. اما اگر همین شركت صادرات مكرر به ***** داشته باشد نشان دهنده این است كه كیفیت تولیداتش در حد استاندارد های ملی ***** می باشد و با خیال راحت تری این خرید را انجام می دهید.

شما فقط به ما بگویید كه چه كالایی را می خواهید بخرید، ما بزرگترین صادر كننده های آن كالا به ***** را از سرتاسر جهان پیدا می كنیم و بارنامه های آنها بعلاوه اطلاعات تماسی آن شركت ها را در اختیار شما قرار می دهیم تا شما با خیال راحت تجارت كنید.

لازم به ذكر است كه این نوع سرویس را در ایران تنها گروه تجاری تجارت آسان ارائه می دهد. برای نمونه یك كپی ناكامل از یك بارنامه را در وب سایت www.easytrading.ir قرار داده ایم. سایر اطلاعات از قبیل كشور صادر كننده، حجم، وزن، تعداد كالا، شماره كانتینر، مارك و تعداد كانتینر و سایر اطلاعات موجود می باشد.


7. بازاریابی الكترونیكی و تبلیغات اینترنتی:
بازاریابی مهم ترین ركن در جمع آوری مشتری برای كالایی خاص است. اگر شما كالایی را به ایران وارد كنید اما نتوانید مشتری مناسبی پیدا كنید طعم تلخ شكست در تجارت را خواهید چشید.
یكی از ارزان ترین اما موثر ترین راه های تبلیغات استفاده از اینترنت است. علت لزوم وارد شدن به دنیای الكترونیك جهت فروش محصولات و خدمات را می توانید در مقالاتی كه در قسمت بازاریابی اینترنتی وب سایت گذاشته شده است مطالعه كنید. گروه تجاری تجارت آسان امكان انجام انواع روش های بازاریابی اینترنتی را برای كالا های شما فراهم می كند. فقط كافی است با ما تماس بگیرید تا درباره جزئیات كار باهم گفتگو كنیم.


8. فروش مستركارت و ویزا كارت هدیه:
روه تجاری تجارت آسان در كنار فعالیت های بازرگانی خود اقدام به تهیه و فروش مستركارت و ویزاكارت هدیه كرده است. فروش این كارت ها از طریق نمایندگان ما در سطح كشور و نیز از طریق خود وب سایت www.easytrading.ir انجام می شود. جزئیات مربوط به نحوه تهیه این كارت ها را در وب سایت ما خواهید خواند.


9. خدمات آموزشی و برگزاری كلاس های كوتاه مدت آموزش بازرگانی(به زودی):
ما به زودی اقدام به برگزاری دوره های كوتاه مدت آموزش بازرگانی برای دوستانی كه می خواهند در این زمینه فعالیت كنند خواهیم كرد. بازرگانی یك علم است و مانند هر علم دیگری نیاز به آموزش دارد. پس بیاموزیم تا اشتباه نكنیم.
به زودی لیست كلاس های آموزشی را در وب سایت قرار خواهیم داد و برنامه برگزاری كلاس ها را به اطلاع دوستان خواهیم رساند.


10. خدمات پرداخت های بانكی:
ما امكانات متعددی را برای پرداخت های بانكی و غیر بانكی برای شما فراهم كرده ایم:
امكان پرداخت وجه توسط بانك های امارات متحده عربی به تمام كشور ها بدون محدودیت تحریم
امكان پرداخت از طریق Western Union
امكان پرداخت از طریق MoneyGram (به زودی)


11. تهیه CD بیش از 4 میلیون شركت ثبت شده در چین و تهیه CD شركت های شركت كننده در نمایشگاه های چین:
لیست بیش از 4 میلیون شركت ثبت شده در چین به همراه توضیح زمینه كاری و نیز اطلاعات تماسی آنها را برای شما فراهم كرده ایم. این لیست با همكاری شركت های وابسته به دولت چین تهیه شده است. با مراجعه به وب سایت تجارت آسان www.easytrading.ir می توانید نمونه ای از این لیست را دانلود و مشاهده كنید.
بهترین تولید كنندگان را می توان در نمایشگاه ها پیدا كرد اما اگر وقت كافی برای رفتن به یك نمایشگاه معتبر مثل سری نمایشگاه های كانتون در چین را ندارید، می توانید با تهیه CD نمایشگاه با شركت كنندگان تماس بگیرید. جهت تهیه CD آخرین نمایشگاه كانتون با ما تماس بگیرید.

12. فرصت های شغلی بین المللی(برای اولین بار در ایران):
با توجه به تحریم های بین المللی خیلی پیش می آید كه شركتی بخواهد كالایی را از ایران خریداری كند یا كالایی را به ایران بفروشد اما به دلیل تحریم های بانكی و بین المللی نمی تواند این كار را انجام دهد. از طرفی ایران یكی از بزرگ ترین وارد كننده های كالا در دنیاست. طبیعتا شركت های بین المللی به دنبال راهی هستند تا بتوانند تحریم ها را دور زده و از این بازار بزرگ استفاده كنند.
گاهی هم شركت هایی هستند كه با وجود این تحریم ها به دنبال نمایندگی برای محصولات خود در ایران می باشند.
با توجه به این مسایل ما تصمیم گرفتیم با همكاری سایر بازرگانان و فعالان عرصه تجارت و اقتصاد به این شركت های خارجی كمك كنیم و پیشنهاد های این شركت ها را در این وب سایت قرار دهیم تا اگر بازرگان یا شركتی می تواند با این شركت ها همكاری لازم را داشته باشد.


13. خدمات پرداخت الكترونیك:
وب سایت تجارت آسان امكان پرداخت و تبادل پول های الكترونیك را فراهم خواهد كرد.
پرداخت ها از طریق مستر كارت، ویزا كارت، پی پال، moneybookers، AlertPay، و سایر روش های پرداخت دیگر خواهد بود. همچنین امكان تبدیل دلار به ریال و ریال به دلار در حساب های فوق وجود خواهد داشت. جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.easytrading.ir مراجعه كنید.


14. تهیه مستر كارت و ویزا كارت قابل شارژ به نام خودتان متصل به حساب بانكی در خارج:
امكان تهیه ویزا كارت و مستر كارت را به لیست خدماتمان اضافه خواهیم كرد. این كارت ها به نام شخص شما صادر می شوند و نام شما بر روی این كارت ها حك شده است. این كارت ها متصل به حساب بانكی در خارج از ایران می باشند كه قابل شارژ هستند. توسط این كارت ها می توانید هم از دستگاه های ATM كشور های مختلف پول دریافت كنید و هم پرداخت های اینترنتی خود را انجام دهید.

15. خدمات paypal (به زودی):
به زودی امكان افتتاح حساب پی پال و وریفای كردن آن را قرار خواهیم داد. علاوه بر این امكان پرداخت توسط پی پال را هم به خدماتمان اضافه خواهیم كرد. جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.easytrading.ir مراجعه نمایید.

آموزش تجارت، آموزش بازرگانی، آموزش واردات و صادرات، مقالات آموزشی بازرگانی، مقالات آموزشی تجارت، مقالات آموزشی واردات و صادرات، كتاب های آموزشی بازرگانی، كتاب های آموزشی تجارت، كتاب های آموزشی واردات و صادرات، كلاس های آموزش بازرگانی، كلاس های آموزشی واردات و صادرات، كلاس های آموزشی تجارت، جزوات آموزشی واردات و صادرات، جزوات آموزشی تجارت، جزوات آموزشی بازرگانی، CD آموزشی واردات و صادرات، CD آموزشی تجارت، CD آموزشی بازرگانی، واردات، صادرات، ثبت سفارش، خدمات گمركی، ترخیص كالا، مشاوره در واردات، نماینده و انبار در چین، دفتر كار در چین، بارنامه صادر كنندگان به *****، صدور مستر كارت و ویزا كارت، افتتاح L/C (اعتبار اسنادی)، بروات، ارسال پول به تمام كشورهای دنیا، انجام واردات، مكاتبات با تولید كنندگان، عقد قرارداد های بین المللی، خدمات paypal، اعلام فرصت های شغلی بین المللی، همه و همه در وب سایت تجارت آسان: www.easytrading.ir

نام: الیاس حسینی
تلفن تماس: 09151179044
وب سایت: www.easytrading.ir
ایمیل: administrator[at]easytrading.ir
اخطار! لطفا از واریز وجه به حساب فروشندگان ناشناس قبل از دسترسی مستقیم به کالا خودداری کنید.
 
تعداد بازدید : 66
تاریخ ثبت : 1393/12/20
بروزرسانی : 1396/06/24
افزودن به علاقه‌مندی‌ها
مشهد، مشهد

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پستگاه می باشد.

پستگاه ثبت آگهی رایگان خرید و فروش لوازم دست دوم، خودرو، املاک، آپارتمان، گوشی موبایل، لپ تاپ، لوازم خانگی و ...
قوانین و مقرارت پستگاه  - ضوابط حفظ حریم خصوصی - نقشه سایت - آر اس اس