تصویر ثابت

پستگاه مرکز خرید و فروش کالاهای دست دوم - ثبت آگهی - آگهی رایگان
همه گروه‌ها همه گروه‌ها
همه شهرها همه شهرها
ارسال آگهی رایگان
خط تولید کاغذ A4 با بسته بندی (برش لیزر)
کد آگهی :‌ 10076914
شرح آگهی
خط تولید کاغذ A4 با بسته بندی (برش لیزر)

خط تولید A4:

پیشرفت وسایل ارتباط جمعی از فکس . پرینتر و دستگاه کپی گرفته تا دستگاه های تکثیر گذشته از موسسات بزرگ حوزه نفوذ خود را به حتی به موسسات خیلی کوچک و مغازه ها نیز توسعه داده و امروزه تقریباً نمی توان موسسه تجاری را یافت که در آن از ماشین های اداری استفاده نشود.

تمام این ماشین های اداری نیاز به کاغذ های برش خورده آماده دارند که معمولاً در سایز A4، A3طبقه بندی می شود.

مصرف کاغذ A4:

کسانی که با ماشین های اداری کار می کنند به خوبی می دانند که قبل از قرار دادن کاغذ درون کشوی دستگاه لازم است کاغذها بر زده شوند. چرا؟

جواب سوال ساده است. بسیاری از این ماشین ها به وسیله ماشین برش گیوتین تولید شده اند. در این روش یک بسته کاغذ 500 برگی در زیر دستگاه برش قرار گرفته. تنگ دستگاه برش آن را محکم گرفته و فشار داده و سپس تیغه برش با فشار قسمت خارج از تنگ را آزاد می کند. این حرکت باعث می شود کاغذهای زیر در مقابل برش مقاومت کرده و در نتیجه کمی کشیده شوند. به این لبه یا کشیدگی سوسه می گوییم.

اپراتورهای ماشین های اداری به خوبی می دانند که قبل از قرار دادن کاغذهای در کشوی ماشین بایستی آن را بر بزنیم. چرا؟

تا به این وسیله سوسه ها از یکدیگر آزاد شده و کشیدن هر کاغذ منجر به همراهی چند برگ دیگر نشود. علت کشیده شدن هم زمان را می توان به صورت زیر بیان کرد.

در ماشین های اداری برخلاف ماشین های چاپ که عمل کشیدن کاغذ به وسیله فوتک و فرایند آن بلند کردن و هدایت به جلو است.

در این ماشین ها تغذیه کاغذ به وسیله غلطک نرم لاستیکی انجام میشود که وجود سوسه باعث می شود 2 برگ کاغذ با یکدیگر در محل سوسه تماس داشته باشند و غلطک قادر به جداکردن آنها از یکدیگر نیست. برای احتراز از چنین پیش آمدی ماشین برش کاغذ یعنی رول به شیت ساخت شد. در این ماشین ها برش طولی به وسیله تیغه های دوار و برش های عرضی به وسیله تیغه گیوتین انجام می شود. لیکن به واسطه اینکه چند برگ کاغذ روی هم قرار می گیرند سوسه مزاحم ایجاد نمی شود.

تا قبل از ارائه این ماشین آلات توسط شرکت TMCعموم این دستگاهها از کشورهای اروپایی وارد می شد و به دلیل قیمت بسیار بالا تعداد کمی از این دستگاه ها در ایران فعال هستند.

تغذیه:

تغذیه در این دستگاه ها به صورت رول کاغذ بوده نه شیت که اغلب دستگاههای موجود در آن واحد 4 رول را ساپورت کرده و به درون دستگاه هدایت می کنند.

هر Station مستقلاً دارای رول استند بادی ، Web guide(برای جلوگیری از کجی رول) و Auto tension می باشد. کاغذ رول پس از برش خوردن و جمع آوری کناره های زائده ها، بر روی یک میز یا جلو برنده قرار می گیرد و دستگاه پس از شمارش 500 برگ بدون توقف بسته های برش خورده 500 برگی را به جلو انتقال داده و همزمان در حال برش دسته بعدی می باشد. دسته های کاغذ را بعداً ریم می نامیم.

بسته بندی:

ریم های آماده به 2 طریق جهت بسته بندی هدایت می شود. الف: Off Line ب: On Line

بسته بندی Off Line:

بسته بندی به 3 صورت امکان پذیر است. استفاده از فیلم که در این صورت ریم ها به درون ماشین هدایت شده. به وسیله برش تیغه برش خورده پیچیده شده و با حرارت چسبانده می شود.

بسته بندی با کاغذ شیت: جلد چاپ شده را (روکش) را درون دستگاه قرار داده و سپس ریم ها به طرف مرکز ماشین حرکت می کنند. چند پرس تا کن هم زمان لفاف را به درون ریم پیچیده و به کمک چند نقطه چسب هات ملت آن را محکم می کند.

بسته بندی با لفاف رول: در این سیستم رول چاپ شده را به عنوان لفاف درون دستگاه قرار داده، ریم ها را وارد و دستگاه، لفاف را پس از برش به دور ریم می پیچد.

ب: بسته بندی On Line:

در این روش که قیمت آن نیز طبیعتاً گران تر است، ورق ها پس از برش طولی به وسیله غلطک با برش عرضی شمشیری Helicut با زوایه، بدون توقف، برش خورده و پس از سفارش بر روی میز تحویل هدایت می گردد و از آنجا توسط نوار نقاله به دستگاه بسته بندی هدایت می شود.

12 بسته در دقیقه
بسته بندی اتوماتیک

عرض رول 890 mm

طول کاغذ 297 mm

تعداد تیغه های برش 4 cutting – A4 210 mm

قطر رول اولیه Max Ф1200 mm Min Ф600 mm

سرعت تولید 12 reams/min

دقت برش ±0.2 mm

توان دستگاه 32 kw
اخطار! لطفا از واریز وجه به حساب فروشندگان ناشناس قبل از دسترسی مستقیم به کالا خودداری کنید.
 
تعداد بازدید : 499
تاریخ ثبت : 1395/05/25
بروزرسانی : 1396/07/27
افزودن به علاقه‌مندی‌ها
تهران، تهران - بزرگراه جلال آل احمد - ضلع شمال غربی پل آزمایش - پلاک 279 - طبقه 2 - واحد 3

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پستگاه می باشد.

پستگاه ثبت آگهی رایگان خرید و فروش لوازم دست دوم، خودرو، املاک، آپارتمان، گوشی موبایل، لپ تاپ، لوازم خانگی و ...
قوانین و مقرارت پستگاه  - ضوابط حفظ حریم خصوصی - نقشه سایت - آر اس اس