پستگاه مرکز خرید و فروش کالاهای دست دوم - ثبت آگهی - آگهی رایگان
همه گروه‌ها همه گروه‌ها
همه شهرها همه شهرها
ارسال آگهی رایگان
ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار VMware (ارائه لایسنس اورجینال وی ام ویر در آلماشبکه)
کد آگهی :‌ 10112670
شرح آگهی
ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار VMware (ارائه لایسنس اورجینال وی ام ویر در آلماشبکه)
یکی از ویژگی های بی نظیر وی ام ویر شبکه بندی مجازی (Virtual Networking) انجام تراکنشها به صورت زنده و Real time به اشتراک گذاری پوشه ها و drag and drop پشتیبانی از ( PXE محیط اجرای از پیش بوت شده) از VMware یک وسیله ضروری برای توسعه دهندگان IT و مدیران سیستم ها ساخته است.
-انجام تراکنش ها به صورت زنده یا Real Time.
-به اشتراک گذاری پوشه ها و پشتیبانی از محیط اجرایی از قبل boot شده.
-این نرم افزار برای استفاده توسعه دهندگان رایانه و مدیران سیستم ها مناسب ساخته شده است.
- نرم افزار وی ام ویر دارای ویژگیهای منحصربه ‌فرد دیگری نیز می‌باشد كه تا قبل از این بیشتر به یك رویا شبیه بودند. از جمله نسخه های نرم افزاری زیر :

vMotion:

یكی از جذاب‌ترین امكاناتی كه vSphere به شما می‌دهد این است كه شما می‌توانید یك OS مجازی را در حالیكه روشن و در حال سرویس دادن هست، بصورت اتوماتیك یا دستی از روی یك سرور فیزیكی (ESX) به روی یك سرور فیزیكی (ESX) دیگر و بدون هیچ‌گونه قطع سرویس و یا Downtimeای در عرض چند ثانیه منتقل كنید. بطوریكه کاربر هیچ تغییر و یا مشکلی احساس نکند. ( بدون ازدست دادن حتی یك ( Packet

Storage vMotion :

یكی دیگر از امكانات جالب vSphere 4 این است كه شما می‌توانید یك OS مجازی را درحالیكه روشن و در حال سرویس دادن هست، بصورت اتوماتیك یا دستی از روی یك Storage محلی كه OSهای مجازی ذخیره شده اند به روی یك Storage دیگر و بدون هیچ گونه احساس قطعی سرویس از سوی کاربران و بصورت كاملا Online منتقل كنید.
Distributed Power Manager (DPM) :

بسیاری از ما در شركتها و یا سازمانهایی كار می‌كنیم كه پس از پایان ساعات كاری، دیگر كاربری در آنجا نیست كه بخواهد از سرویسهای شبكه ما استفاده كند و یا كاربران كمی ‌وجود دارند. اما با این حال سرورهای ما تا صبح روز بعد روشن مانده و در حال مصرف برق هستند. همچنین دستگاههای خنك كننده نیز باید در طول این زمان با تمام قدرت به كار خود ادامه دهند. تكنولوژی DPM می‌تواند در هنگامیكه بار روی سرورها كم می‌شود،بصورت اتوماتیك آنها را به یك یا چند ESX Server مشخص منتقل نموده و بقیه ESXها را تا زمانی كه مجددا به آنها نیاز شود خاموش نگه‌دارد كه این موضوع تاثیر بسیار زیادی در میزان برق مصرفی و همچنین افزایش عمر مفید سرورها و هزینه نگهداری آنها خواهد داشت.

VMware High Availability (HA) و: VMware Fault Tolerance

فرض كنید یكی از سرورهای فیزیكی میزبان (ESX Server) شما دچار مشكل می‌شود و یا میزان بار (Utilization) روی آن بسیار بالا می‌رود. در این حالت اتفاقی كه می‌افتد این است كه VMware با استفاده از تكنولوژی HA خود باعث می‌شود تا OSهایی كه در حال كار بر روی آن ESX می‌باشند، توسط قابلیت vMotion بصورت اتوماتیك به یك ESX Server دیگر كه منابع مثل CPU و RAM در دسترس بیشتری دارد، منتقل شده و در نتیجه نیاز آن تامین شود و هیچ اختلالی در سرویس دهی آن OS ها به وجود نیاید.
همچنین با قابلیت ساخت یك Snapshot بصورت Live بر روی یك ESX Server و Storage دیگر این امكان وجود دارد تا در هر لحظه سرور جایگزین بصورت Online و بدون وقفه در مدار قرار گیرد.

VMware Distributed Resource Scheduler (DRS) :

فرض كنید روی سرور فیزیكی میزبان (ESX Server) چندین OS مجازی دارید كه منابع ESX Server میزبان (مثل CPU و RAM ) به نسبت مشخصی بین آنها تقسیم شده است. حال اگر یكی از OSهای مجازی با كمبود RAM و یا CPU مواجه شود، در حالیكه سایر OSهای مجازی از تمام RAM و CPU اختصاص یافته شده خود به طور كامل استفاده نكرده اند، در این حالت DRS به میزان مورد نیاز برای OS اول از سایر ماشینهاRAM و یا CPU قرض گرفته و نیاز آن را بصورت اتوماتیك در كسری از ثانیه تامین می‌نماید و با پایان كار آنرا در اختیار سایرین قرار می‌دهد. حال اگر RAM و CPU خالی به مقدار مورد نیاز یافت نشد، با كمك قابلیت vMotion، OS مذبور را بروی ESX Server دیگر که صاحب منابع كافی است منتقل می‌نماید و در تمام این مراحل كابران استفاده كننده از OSهای مجازی، هیچ تغییری را در حین كار حس نخواهند كرد.

VM Update Manager :
این قابلیت به شما اجازه می‌دهد كه بتوانید تمامی‌ESXها و OSهای روی آنها را به راحتی Update/Patch نمایید.
VMware Data Recovery :

این قابلیت یك سیستم Backup گیری و بازیابی اطلاعات مخصوص VMware بدون نیاز و وابستگی به Agent است كه امكان تهیه انواع Backupها از Virtual Machineها را فراهم می‌نماید.

vCenter:
شما می‌توانید با استفاده از این برنامه، بصورت مركزی تمامی ‌سرورهای خود را مدیریت كرده، به كنسول‌های آنها دسترسی داشته باشید و تمامی‌اطلاعات، logها و دیگر موارد را بررسی نمایید.
برای تمام قابلیتهای فوق مثل vMotion و غیره وجود vCenter الزامیست.
شما می‌توانید با استفاده از این برنامه، بصورت مركزی تمامی ‌سرورهای خود را مدیریت كرده، به كنسول‌های آنها دسترسی داشته باشید و تمامی‌اطلاعات، logها و دیگر موارد را بررسی نمایید.
برای تمام قابلیتهای فوق مثل vMotion و غیره وجود vCenter الزامیست.
بطور خلاصه باید گفت كه حركت به سمت Virtualizationیعنی حركت به سمت:
-كاهش هزینه‌های راه اندازی
-كاهش هزینه‌های پشتیبانی
-استفاده كامل از منابع موجود در شبكه
-كاهش زمان Downtime
-كاهش میزان مصرف برق
-كاهش فضای مورد نیاز
-همگام شدن با تكنولوژی روز دنیا و كمك به حفظ محیط زیست
در ایران، کمپانی وی‌ ام‌ ویر بیشتر به نرم‌افزارهای مجازی‌سازی‌ اش معروف است به عنوان مثال:
- VMWare VSphere -VMWare ESXi Server- VMWare Workstation- VMWare vCenter


نرم افزار وی ام ویر یکی از بهترین راه حل هایی است که آلماشبکه پرداز برای کاهش هزینه های خود و کم کردن پیچیدگی های مدیریتی بکار می برد, استفاده از استراتژی های مجازی سازی و دسکتاپ های مجازی است.
آلماشبکه نرم افزارهای مجازی سازی کمپانی VMware را در اختیار سازمان ها قرار داده و با پشتیبانی سالیانه خود مشتریان را همراهی مینماید تا با داشتن ماشین های مجازی به پیشرفت هر چه بیشتر سازمان خود دسترسی یابند.
تلفن تماس آلماشبکه نماینده فروش محصولات وی ام ویر در ایران---66932688----66932635----66419334

سیستم ریکاوری سیمانتک – راه حل های امنیتی سیمانتک – نرم افزار مجازی سازی VMware - ساخت سرور مجازی با نرم افزار VMware- VMware اوریجینال در ایران – لایسنس معتبر VMware در آلما شبکه – نرم افزار تحت شبکه VMware - ویندوز اورجینال در ایران – نصب ویندوزServer اورجینال در ایران - لایسنس اصلی ویندوز سرور استاندارد ادیشن - ویندوز سرور اورجینال - خرید ویندوز سرور 2012 اورجینال - قیمت ویندوز سرور اورجینال - لایسنس ویندوز سرور اورجینال - دانلود ویندوز سرور اورجینال - فروش لایسنس ویندوز 2008Windows Server 2008 , 2012 R2 و ویندوز سرور نسخه OLP - ویندوز سرور اورجینال – ویندوز سرور Windows Server 2012R2 اورجینال با قابلیت ثبت در ایران - خرید ویندوز اورجینال - تخفیف ویژه ویندوز 7 اورجینال - دانلود ویندوز 8.1 اورجینال - خرید ویندوز 7 اورجینال - فروش ویندوز اورجینال – فروش ویندوز اورجینال – لایسنس اورجینال وی ام ور – تجهیزات وی ام ور – لایسنس اصلی وی ام ور – فروش ویندوز - بکاپ سیمانتک 2012 – System Recovery 2013 سیمانتک – فروش کلیه نرم افزارهای Microsoft در ایران – نمایندگی مایکروسافت در ایران – فروش Windows Server 2008R2 در ایران – فروش نسخه اصلی ویندوز 2008R2 - نرم افزار پشتیبان گیری قدرتمند سیمانتک – بکاپ سیمانتک 2012 – بازیابی داده ها با بکاپ سیمانتک - پشتیبانی و بازیابی یکپارچه با سیمانتک


آدرس رایانامه آلما شبکه : info@almanet.ir
وبگاه های رسمی آلما شبکه پرداز :
www.almanet.ir
www.trunking.ir
www.almanetco.com
در اینستاگرام و فیسبوک به آلما شبکه بپیوندید:
اینستاگرام : www.instagram.com/alma_network
فیسبوک : www.facebook.com/alma.almanet
آلما شبکه به عنوان نمایندگی فروش محصولات مایکروسافت در ایران شناخته شده است.

نمایندگی مایکروسافت : 66932688 – 66932635 - 66419334
Telegram.me/alma_network
www.instagram.com/almanet.ir
اخطار! لطفا از واریز وجه به حساب فروشندگان ناشناس قبل از دسترسی مستقیم به کالا خودداری کنید.
 
تعداد بازدید : 52
تاریخ ثبت : 1395/06/03
بروزرسانی : 1396/08/17
افزودن به علاقه‌مندی‌ها
تهران، تهران- خیابان کارگر شمالی - خیابان نصرت - کوچه امینیان (بنده ای)- پلاک 2 - واحد 17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پستگاه می باشد.

پستگاه ثبت آگهی رایگان خرید و فروش لوازم دست دوم، خودرو، املاک، آپارتمان، گوشی موبایل، لپ تاپ، لوازم خانگی و ...
قوانین و مقرارت پستگاه  - ضوابط حفظ حریم خصوصی - نقشه سایت - آر اس اس